Home Televisons Haier LE58K7700HQGA 58 Inch 4K Bezel Less Google Android TV – Smart AI Plus
Realme C53
Back to products
Realme C53
Haier
Haier LE58K7700HQGA 58 Inch 4K Bezel Less Google Android TV – Smart AI Plus
Warranty & spec
  • Curved : No
  • Warranty : 2 year
  • Hdmi ports : 4
  • Touch controls : no
Display
  • Refresh Rate : 60 hz
  • Screen Resolution : 4k hdr
  • Screen Type : D-led
Features
  • Size diagonal : 58 inch
  • Usb supports : Audio, video, image
Fast Delivery
Chances are there wasn't there wasn't a process.
Best Quality
It's content strategy gone awry right from the start.
Add to wishlist
Category: Televisons Tags: Haier, OLED, Under 100000T
Share:
  • Description
  • Additional information
  • Reviews (0)
  • Shipping & Delivery
Description
Additional information
Brand
Haier
Hdmi ports
4
Refresh Rate
60 Hz
Screen Resolution
4k hdr
Screen Type
D-led
Size diagonal
58 inch
Usb supports
Audio, video, image
Colour
Black
Upscaling
AI 4K
Audio
10 W, DTS Codec
Smart TV Features
Connectivity /Ports
4, HDMI Ports
Frequency Requirement
50 – 60 Hz
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Review now to get coupon!
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
wd-ship-1
wd-ship-2
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Related products
-2%
Quick view
Add to wishlist
OnePlus 43Y1 43 inch LED Full HD TV
Televisons
Add to cart
Sale
Quick view
Sony KD-85X85J (85 inch) Ultra HD (4K) Smart LED TV
Televisons
Add to cart
-15%
Sony XR-55X90L 55-inch Ultra-HD LED TV
-6%
Haier C11 55 Inch OLED Google TV
-4%
Sony XR-65X90L 65-inch Ultra-HD LED TV
-11%
Vu 50PM Vu 126 cm (50 Inches) Premium 4K Series Smart Android LED TV
Sale
LG OLED88Z1PTZ Z1 88 inch 8K Smart OLED TV
-5%
Haier C11 65 Inch OLED Android Smart LED TV
Registered Office Address
Office no-109, First Floor, Iris Tech Tower,
Sector 48, Gurugram, Haryana-122018
Useful Links
  • About us
  • Privacy Policy
  • Terms of Use
  • Disclaimer
  • Affiliate Policy
munafekideal.com is a one-stop destination
Facebook Instagram Pinterest
Munafekideal | Copyright © 2024
  • Menu
  • Categories
  • About us
  • Privacy Policy
  • Terms of Use
  • Disclaimer
  • Affiliate Policy
  • Home
  • Shop
  • Watches
  • Latest News
  • Mobiles
  • Contact us
Start typing to see products you are looking for.
Rated 5 out of 5
0%
Rated 4 out of 5
0%
3
Rated 3 out of 5
0%
2
Rated 2 out of 5
0%
1
Rated 1 out of 5
0%