Home Televisons LG OLED88Z1PTZ Z1 88 inch 8K Smart OLED TV
Infinix INBook X1 XL11 Laptop (Core i5 10th Gen/8 GB/512 GB SSD/Windows 11)
Back to products
Lloyd SmartSwirl LWMF60 8 Kg Fully Automatic Front Load Washing Machine
LG
LG OLED88Z1PTZ Z1 88 inch 8K Smart OLED TV
Warranty & spec
  • Curved : No
  • Warranty : 1 year
  • Hdmi ports : 4(rear)
  • Touch controls : No
Display
  • Refresh Rate : 60 hz
  • Screen Resolution : 8k oled hd 7680 x 4320 pixels
  • Screen Type : Led
Features
  • Size diagonal : 88 inch
  • Usb supports : Audio, video, image
Fast Delivery
Chances are there wasn't there wasn't a process.
Best Quality
It's content strategy gone awry right from the start.
Add to wishlist
Category: Televisons Tags: 8K, LG, Under 3000000T
Share:
  • Description
  • Additional information
  • Reviews (0)
  • Shipping & Delivery
Description
  • α7 AI Processor Gen6 with AI Picture Pro & AI Super Upscaling 4K.
  • Pixel Dimming, Perfect Black, 100% Color Fidelity & Color Volume.
  • Dolby Vision, Dolby Atmos, Filmmaker Mode.
Additional information
Brand
LG
Screen Type
Led
Hdmi ports
4
Refresh Rate
60Hz
Screen Resolution
8k oled hd 7680 x 4320
Size diagonal
88 inch
Usb supports
Audio, video, image
Colour
Black
Upscaling
AI 4K
Audio
80 W, AI Sound Pro
Smart TV Features
Connectivity /Ports
4, HDMI Ports
Frequency Requirement
60 Hz
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “LG OLED88Z1PTZ Z1 88 inch 8K Smart OLED TV” Cancel reply
Review now to get coupon!
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
wd-ship-1
wd-ship-2
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Related products
Sale
Quick view
Add to wishlist
Haier LE70A6500HQGA 70 Inch 4K Bezel Less Google Android TV – Smart AI Plus
Televisons
Add to cart
-5%
Quick view
Sony KD-65X85J (65 inch) Ultra HD (4K) Smart LED TV
Televisons
Add to cart
-10%
OnePlus TV 55 Q1 55 inch QLED 4K TV
-13%
Sony W6103 HD Smart TV HDR
-10%
VU 55PM 55 inch LED 4K TV
-6%
OnePlus TV 55 Q1 Pro 55 inch QLED 4K TV
-20%
OnePlus 43-inch 43Y1S Y-Series Full-HD LED Smart Android TV
-8%
Haier LE58K7700HQGA 58 Inch 4K Bezel Less Google Android TV – Smart AI Plus
Registered Office Address
Office no-109, First Floor, Iris Tech Tower,
Sector 48, Gurugram, Haryana-122018
Useful Links
  • About us
  • Privacy Policy
  • Terms of Use
  • Disclaimer
  • Affiliate Policy
munafekideal.com is a one-stop destination
Facebook Instagram Pinterest
Munafekideal | Copyright © 2024
  • Menu
  • Categories
  • About us
  • Privacy Policy
  • Terms of Use
  • Disclaimer
  • Affiliate Policy
  • Home
  • Shop
  • Watches
  • Latest News
  • Mobiles
  • Contact us
Start typing to see products you are looking for.
Rated 5 out of 5
0%
4
Rated 4 out of 5
0%
3
Rated 3 out of 5
0%
2
Rated 2 out of 5
0%
1
Rated 1 out of 5
0%