Home Televisons Akai AKLT32-80DF3M 32 inch LED HD-Ready TV
Titan NH1580YL05 Analog Watch - For Men
Back to products
TCL 65C825 Mini LED Series 4K Ultra HD Certified Android QLED TV
Akai
Akai AKLT32-80DF3M 32 inch LED HD-Ready TV
Warranty & spec
  • Curved : no
  • Warranty : 1 year
  • Hdmi ports : 2
  • Touch controls : no
Display
  • Refresh Rate : 60 hz
  • Screen Resolution : Hd ready, 1366 x 768 pixels
  • Screen Type : Led
Features
  • Size diagonal : 32 inch
  • Usb supports : Audio, video, image
Fast Delivery
Chances are there wasn't there wasn't a process.
Best Quality
It's content strategy gone awry right from the start.
Add to wishlist
Category: Televisons Tags: 4k, Akai, TV Under 30000
Share:
  • Description
  • Additional information
  • Reviews (0)
  • Shipping & Delivery
Description
Additional information
Brand
Akai
Hdmi ports
2
Refresh Rate
60 Hz
Screen Resolution
Hd ready, 1366 x 768 pixels
Screen Type
Led
Size diagonal
32 inch
Usb supports
Audio, video, image
Colour
Black
Upscaling
Yes
Audio
10 W, DTS Codec
Smart TV Features
N/A
Connectivity /Ports
2, HDMI Ports
Frequency Requirement
50 – 60 Hz
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Akai AKLT32-80DF3M 32 inch LED HD-Ready TV” Cancel reply
Review now to get coupon!
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
wd-ship-1
wd-ship-2
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Related products
Sale
Quick view
Add to wishlist
Sony KD-85X85J (85 inch) Ultra HD (4K) Smart LED TV
Televisons
Add to cart
-11%
Quick view
Vu 50PM Vu 126 cm (50 Inches) Premium 4K Series Smart Android LED TV
Televisons
Add to cart
-8%
VU LED40D6575 40 inch LED Full HD TV
-15%
Haier 65 Inch OLED Android Smart LED TV
-10%
OnePlus TV 55 Q1 55 inch QLED 4K TV
-8%
Haier LE58K7700HQGA 58 Inch 4K Bezel Less Google Android TV – Smart AI Plus
Sale
Haier 55S8GT 55 Inch Smart Google TV With Far-Field & Micro Dimming
Sony Bravia KD-55X74K Sony Bravia 139 cm (55 inches) 4K Ultra HD Smart LED Google TV
Registered Office Address
Office no-109, First Floor, Iris Tech Tower,
Sector 48, Gurugram, Haryana-122018
Useful Links
  • About us
  • Privacy Policy
  • Terms of Use
  • Disclaimer
  • Affiliate Policy
munafekideal.com is a one-stop destination
Facebook Instagram Pinterest
Munafekideal | Copyright © 2024
  • Menu
  • Categories
  • About us
  • Privacy Policy
  • Terms of Use
  • Disclaimer
  • Affiliate Policy
  • Home
  • Shop
  • Watches
  • Latest News
  • Mobiles
  • Contact us
Start typing to see products you are looking for.
Rated 5 out of 5
0%
4
Rated 4 out of 5
0%
3
Rated 3 out of 5
0%
2
Rated 2 out of 5
0%
1
Rated 1 out of 5
0%