Home Televisons Akai AKLT40DAN07SM 40 inch LED Full HD TV
Asus TUF FX705DT: Extended Gaming Durability | Munafe ki Deal
Back to products
Bosch WOE654W0IN 6.5 Kg Fully Automatic Top Load Washing Machine
Akai
Akai AKLT40DAN07SM 40 inch LED Full HD TV
Warranty & spec
  • Curved : no
  • Warranty : 1 year
  • Hdmi ports : 3
  • Touch controls : no
Display
  • Refresh Rate : 60 hz
  • Screen Resolution : 4k, 3840 x 2160 pixels
  • Screen Type : Led
Features
  • Size diagonal : 50 inch
  • Usb supports : Audio, video, image
Fast Delivery
Chances are there wasn't there wasn't a process.
Best Quality
It's content strategy gone awry right from the start.
Add to wishlist
Category: Televisons Tags: 4k, Akai, TV Under 40000
Share:
  • Description
  • Additional information
  • Reviews (0)
  • Shipping & Delivery
Description
Additional information
Brand
Akai
Hdmi ports
3
Refresh Rate
60 Hz
Screen Resolution
4k, 3840 x 2160 pixels
Screen Type
Led
Size diagonal
40 inch
Usb supports
Audio, video, image
Colour
Black
Upscaling
Yes
Audio
10 W, DTS Codec
Smart TV Features
Display Mirroring, MHL, SmartShare, SmartView, WiFi Direct, Android, Future Ready
Connectivity /Ports
3, HDMI Ports
Frequency Requirement
50 – 60 Hz
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Akai AKLT40DAN07SM 40 inch LED Full HD TV” Cancel reply
Review now to get coupon!
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
wd-ship-1
wd-ship-2
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Related products
-8%
Quick view
Add to wishlist
Haier LE58K7700HQGA 58 Inch 4K Bezel Less Google Android TV – Smart AI Plus
Televisons
Add to cart
-20%
Quick view
OnePlus Monitor E 24
Televisons
Add to cart
-13%
OnePlus 32Y1 80 cm (32 inches) Y Series HD Ready LED Smart Android TV
-23%
VU 43UT 43 inch LED 4K TV
Sale
Sony Bravia KD-55X74K Sony Bravia 139 cm (55 inches) 4K Ultra HD Smart LED Google TV
-2%
OnePlus 43Y1 43 inch LED Full HD TV
-15%
Haier 65 Inch OLED Android Smart LED TV
Sale
Haier LE70A6500HQGA 70 Inch 4K Bezel Less Google Android TV – Smart AI Plus
Registered Office Address
Office no-109, First Floor, Iris Tech Tower,
Sector 48, Gurugram, Haryana-122018
Useful Links
  • About us
  • Privacy Policy
  • Terms of Use
  • Disclaimer
  • Affiliate Policy
munafekideal.com is a one-stop destination
Facebook Instagram Pinterest
Munafekideal | Copyright © 2024
  • Menu
  • Categories
  • About us
  • Privacy Policy
  • Terms of Use
  • Disclaimer
  • Affiliate Policy
  • Home
  • Shop
  • Watches
  • Latest News
  • Mobiles
  • Contact us
Start typing to see products you are looking for.
Rated 5 out of 5
0%
4
Rated 4 out of 5
0%
3
Rated 3 out of 5
0%
2
Rated 2 out of 5
0%
1
Rated 1 out of 5
0%