Home Televisons LG OLED48A2PSA 121 cm (48 inch) OLED Ultra HD (4K) Smart WebOS TV
Nokia PureBook S14 Laptop (Core i5 11th Gen/8 GB/512 GB SSD/Windows 11)
Back to products
Bosch WAK20164IN 7 Kg Fully Automatic Front Load Washing Machine
LG
LG OLED48A2PSA 121 cm (48 inch) OLED Ultra HD (4K) Smart WebOS TV
Warranty & spec
  • Curved : no
  • Warranty : 1 year
  • Hdmi ports : 3(side)
  • Touch controls : no
Display
  • Refresh Rate : 60 hz
  • Screen Resolution : Ultra hd 4k 3840 x 2160 pixels
  • Screen Type : Led
Features
  • Size diagonal : 65 inch
  • Usb supports : Audio, video, image
Fast Delivery
Chances are there wasn't there wasn't a process.
Best Quality
It's content strategy gone awry right from the start.
Add to wishlist
Category: Televisons Tags: 4K Ultra HD, LG, Under 100000T
Share:
  • Description
  • Additional information
  • Reviews (0)
  • Shipping & Delivery
Description
Additional information
Brand
LG
Screen Type
Led
Hdmi ports
3
Refresh Rate
60Hz
Screen Resolution
Ultra hd 4k 3840 x 2160 pixels
Size diagonal
48 inch
Usb supports
Audio, video, image
Colour
Black
Upscaling
AI 4K
Audio
20 W, AI Sound Pro
Smart TV Features
Connectivity /Ports
3, HDMI Ports
Frequency Requirement
60 Hz
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “LG OLED48A2PSA 121 cm (48 inch) OLED Ultra HD (4K) Smart WebOS TV” Cancel reply
Review now to get coupon!
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
wd-ship-1
wd-ship-2
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Related products
Sale
Quick view
Add to wishlist
LG G3 65 4K Smart TV
Televisons
Add to cart
Sale
Quick view
Haier LE70A6500HQGA 70 Inch 4K Bezel Less Google Android TV – Smart AI Plus
Televisons
Add to cart
Haier 55S8GT 55 Inch Smart Google TV With Far-Field & Micro Dimming
-23%
VU 43UT 43 inch LED 4K TV
-13%
Sony W6103 HD Smart TV HDR
-15%
Haier 65 Inch OLED Android Smart LED TV
-13%
OnePlus 32Y1 80 cm (32 inches) Y Series HD Ready LED Smart Android TV
-11%
Vu 50PM Vu 126 cm (50 Inches) Premium 4K Series Smart Android LED TV
Registered Office Address
Office no-109, First Floor, Iris Tech Tower,
Sector 48, Gurugram, Haryana-122018
Useful Links
  • About us
  • Privacy Policy
  • Terms of Use
  • Disclaimer
  • Affiliate Policy
munafekideal.com is a one-stop destination
Facebook Instagram Pinterest
Munafekideal | Copyright © 2024
  • Menu
  • Categories
  • About us
  • Privacy Policy
  • Terms of Use
  • Disclaimer
  • Affiliate Policy
  • Home
  • Shop
  • Watches
  • Latest News
  • Mobiles
  • Contact us
Start typing to see products you are looking for.
Rated 5 out of 5
0%
4
Rated 4 out of 5
0%
3
Rated 3 out of 5
0%
2
Rated 2 out of 5
0%
1
Rated 1 out of 5
0%